17. 6. 2020   Vzpomínky na Izrael a otevření kapitoly nových společných zážitků

 

IMG_4180

Milí přátelé, 

na tomto nově vzniknuvším místě bychom s Vámi rádi sdíleli pár přátelských slov, které Vám dopřejeme, kdykoli to tak ucítíme, a do kterých se můžete začíst, kdykoli tak ucítíte Vy…

Dovolte mi nejprve Vám popřát krásné blížící se léto a s teplými dny tak i zavzpomínat na všechny omamné krásy Izraele, ke kterým budete moci brzy přivonět i Vy, jakmile s Martinem ve spolupráci se skvělým cestovatelem Honzou Balákem vyrazíte vstříc svému novému dobrodružství (více zde).

Rozjímám a myšlenky mě unáší k jedinečnému Rudému moři či k palestinské pohostinnosti, která nezná mezí, nebo také dále do Negevské pouště, kde se na chvíli zastaví čas a Vás obklopuje snad všemi hnědými tóny hrající pustina, po níž občas v hektických dnech každodenního života zatouží každý z nás, a konečně se do mysli naprosto zaslouženě vkrádá Jeruzalém – místo, kde jsem zanechala i část svého snivého já a zamýšlím ji opět jednou pozdravit, napojit se na ni a společně zažít tu jedinečnou atmosféru, kde se rozbuší srdce arabsky sladkými a kořeněnými emocemi tak, jak nikde jinde na světě. Inu, zážitek nad zážitky.

A ať už se chystáte na jakoukoli cestu, můžete se s námi průběžně po celý rok bavit o Vašich snech, přáních, vzpomínkách, zážitcích cestovatelských i necestovatelských v hodinách jazykové konverzace, po kterých si budete jazykově jistější v kramflecích a krůček po krůčku blíže k Vaší další pohodovější cestě, kde budete již bezstarostně startovat komunikaci na každém zastavení. V navazujících hodinách nám o nich hrdě povykládáte.

A Vaše děti si skvělý přednes vlastních myšlenek a zážitků mohou pilovat v nových seminářích komunikačních dovedností (podrobnosti zde), kde tento projev dotáhneme ještě k větší  dokonalosti. 

Každý si přijde na své. Otevřte s námi nepopsanou knihu nového školního roku, který za chvíli zaťuká na dveře, a zaplňme spolu její zatím netknuté stránky… Tak čím proložíme první kapitolu?

Krásné zážitky přeje,

Hanka

IMG_4390