jazykova-vyuka-2
Čer, 07 2020

Jazyková výuka

Screen Shot 2020-06-08 at 19.18.07

Zkuste si také něco jinak: startovací balíčky na zkoušku

AJ, NJ, FJ, RJ, ŠJ s dynamickým týmem českých i rodilých lektorů. Dospělí, děti, firmy, online kurzy – umíme vše

zaci-zsstudentizkouskydospelifirmyseniori

 

Organizace studia:

Jazykové kurzy u nás můžete studovat na všech úrovních pokročilosti. Skupinové kurzy běží po celý školní rok a pokračovat můžete i v samostatných letních prázdninových kurzech. Vstoupit do nich lze ale kdykoliv, není třeba čekat na začátek dalšího semestru (Otrokovice/Holešov) nebo trimestru (Zlín). Individuální kurzy mají typicky délku 10 týdnů a pak si klient volí, zda a jak bude pokračovat.

Můžete si zvolit, zda budete docházet do našich učeben v Otrokovicích, ve Zlíně nebo zda využijete dojezdu lektora k Vám do firmy nebo domů.

Skupinové kurzy pro děti, studenty i dospělé nabízíme také v Holešově jako partnerská škola Gymnázia Ladislava Jaroše.

Zápis:

Probíhá formou osobní konzultace, na jejímž čase se domluvíte e-mailem nebo telefonem a která je nezávazná a zdarma. Po ní je Vám nabídnuta jedna nebo více variant náslechů v kurzech. I tyto náslechy jsou nezávazné – až pokud se rozhodnete závazně přihlásit, zapíšeme Vás a uhradíte kurzovné.

Garance počtu hodin:

Pokud je naplněn minimální počet studentů pro daný typ kurzu, máte vždy garantovaný počet hodin v semestru/trimestru.

Férová platební politika:

Můžete si nás vyzkoušet na jeden semestr/trimestr bez závazku vstoupit do dalšího, a také bez cenového znevýhodnění. U individuálních hodin platíte pouze smluvené a odchozené hodiny, rušení hodin je výjimečně možné, pokud dodržíte interval 24 hodin předem, dokonce se neúčtují. Exkluzivně poskytujeme vždy garantovanou délku semestru/trimestru – pokud výuku přeruší státní svátek nebo nemoc lektora, o hodiny nepřijdete, ale prodlouží se Vám období studia

Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou na české i mezinárodní jazykové zkoušky (nové maturity, státní jazykové zkoušky, mezinárodní certifikace (PET, FCE, CAE, BEC…). Na zkoušky Vás připravíme, modelově otestujeme Vaši úroveň a doporučíme Vám kde a jak si certifikát složit. Navíc jsme od roku 2014 partnerskou školou brněnské jazykové školy a certifikačního centra P.A.R.K, což pro naše studenty přináší profesionální podporu při přípravě na zkoušky, poradenství, možnost pretestingu (zkoušky nanečisto) a slevy při přihláškách na certifikáty nejžádanější cambridgeské řady.